Poznaj moje kwalifikacje

loogo
20181006_164119

OWL Online Wise Learning

OWL jest wynikiem połączenia zamiłowania do języka angielskiego, pasji do nauczania i wieloletniego doświadczenia w pracy z uczniami. W OWL stawiam na praktykę, której często brakuje uczniom i absolwentom szkół państwowych. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Dzięki nieszablonowemu myśleniu oraz innowacyjnym rozwiązaniom metodycznym skutecznie uczę języka angielskiego i rozbudzam ciekawość świata u moich kursantów.

Jak działam?

Języka angielskiego uczę już od 10 lat. Zaczynałem od zwykłych korepetycji, ale dzięki zdobytemu wykształceniu filologicznemu i pedagogicznemu mogłem rozwinąć skrzydła.

Jestem nauczycielem, trenerem i metodykiem. Mam duże doświadczenie w nauce stacjonarnej – pracowałem zarówno dla największych sieci szkół językowych, jak również kameralnych Warszawskich placówek. Przez kilka lat byłem lektorem, metodykiem i współtwórcą interaktywnych materiałów dydaktycznych w międzynarodowej szkole językowej, w której miałem przyjemność uczyć online dzieci z Azji, a także szkolić i trenować lektorów.

Doświadczenie zebrane w pracy z uczniami zaowocowało stworzeniem OWL Online Wise Learning – internetowej przestrzeni, w której z radością mogę uczyć języka angielskiego zarówno dzieci jak i dorosłych.

Tylko mądre i odpowiedzialne podejście do ucznia może przynieść prawdziwe i długotrwałe efekty.

GRZEGORZ KURDEK
Kwalifikacje

Ukończyłem Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych pod patronatem Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie zgłębiałem metodykę nauczania języka angielskiego. Dodatkowo jestem absolwentem Filologii Angielskiej, a także zdobyłem certyfikat CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages), wydany przez Cambridge University.

„Tylko mądre i odpowiedzialne podejście do ucznia może przynieść prawdziwe i długotrwałe efekty”

Kwalifikacje

Dlaczego OWL?

Uczę angielskiego online, gdyż jest to najwygodniejsza forma nauki, która jest równie efektywna, jak lekcje stacjonarne. Zdalna edukacja jest nie tylko wygodna i bezpieczna, ale pozwala na kontakt z uczniami z całego świata oraz na prezentację interaktywnych materiałów.

W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne i dedykowane platformy e-learningowe, specjalistyczne narzędzia do transmisji obrazu i dźwięku oraz rozwiązania techniczne używane przez największe stacje telewizyjne. Wirtualna klasa pozwala na udostępnianie materiałów oraz kontrolę pracy uczniów, a dzięki dziennikowi elektronicznemu moi kursanci zawsze mają dostęp do zadanej pracy domowej oraz zdobytych ocen.

Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu moi uczniowie się nie nudzą. Najmłodsze dzieci język angielski poznają podczas rozwijających gier i zabaw. Starsi uczniowie są angażowani do różnorodnych projektów utrwalających ich kompetencje językowe, a dorośli doceniają komfort i wygodę lekcji online.

Umów się na lekcję próbną

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

OWL Grzegorz Kurdek

Os. Słoneczne 4/29