fbpx

Plany lekcji do pobrania

Plany lekcji do pobrania

Jak co roku 1 września uczniowie wracają do szkół. Z powodu podwyższonego zagrożenia epidemiologicznego wiele zajęć zostanie z powrotem przeniesionych do przestrzeni wirtualnej. Jednak nawet w takiej sytuacji nie można zapomnieć o jednym z podstawowych narzędzi ucznia, jakim jest plan zajęć.

Wydrukowany plan zajęć nie tylko pomoże młodszym uczniom zapamiętać jakie lekcje mają w danym dniu, ale pozwala rodzicom planować rodzinne aktywności.

Specjalnie dla naszych uczniów przygotowaliśmy 6 szablonów, które możecie pobrać bezpłatnie. Wybrany plik wystarczy wydrukować na domowej drukarce lub w pobliskim punkcie ksero. Starsze dzieci z pewnością same poradzą sobie z wypełnianiem rubryczek, a młodszym mogą pomóc rodzice – będzie to wspaniała okazja do wspólnej zabawy.

Nasze plany stworzone są po angielsku, dzięki czemu pomagają utrwalać angielskie nazwy dni tygodnia!

Energetyczny tydzień

Nasza pierwsza propozycja jest utrzymana w żółtym kolorze, dzięki czemu plan lekcji bardzo rzuca się w oczy i łatwo go będzie zlokalizować w pokoju dziecka 😊

Pobierz

Coś dla miłośników zwierząt

Ten plan zajęć z pewnością spodoba się uczniom, którzy uwielbiają puchate zwierzątka – każdy dzień tygodnia zdobi rysunek innego zwierzęcia.

Pobierz

Grafik sportowca

Dla miłośników sportowego szaleństwa przygotowaliśmy propozycję, w której na głównym planie znalazły się piłki, charakterystyczne dla różnych dyscyplin.

Pobierz

Plan pilnego ucznia

Kolejna propozycja przygotowana jest dla prymusów, dla których niestraszny są żadne szkolne wyzwania.

Pobierz

Coś dla artystów

Dla pasjonatów sztuki i malarstwa przygotowaliśmy plan lekcji udekorowany uroczymi kleksami. Z pewnością pomieści on naprawdę długą listę zadań i przedmiotów.

Pobierz

Urokliwa prostota

Wielbiciele minimalizmu również znajdą coś dla siebie – przejrzysty plan zajęć, w którym oprócz standardowych szkolnych aktywności, znajdzie się miejsce również na zapisanie weekendowych planów.

Pobierz

Bez względu na to, który plan wybierzecie, jesteśmy pewni, że nowy rok szkolny będzie wypełniony samymi dobrymi ocenami – zwłaszcza z języka angielskiego 😊

Powodzenia!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

OWL Grzegorz Kurdek

Os. Słoneczne 4/29
37-500 Jarosław

NIP: 7922120704
REGON: 369345782

© 2018-2020 | OWL Grzegorz Kurdek